Новини » Політика Читать эту новость на русском

ОП готує законопроект про приєднання України до Стамбульської конвенції

Повідомити про підготовку відповідного законопроекту вирішили після того, як під Офісом президента пройшла акція "Відчинимо правду про насильство"

Фото з відкритих джерел

В Офісі президента завершується підготовка до подання на розгляд Верховної Ради України проекту закону "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами" (Стамбульської конвенції). Про це повідомляє прес-служба ОП.

Зазначається, що повідомити про підготовку відповідного законопроекту вирішили після того, як 30 листопада під Офісом президента пройшла акція "Відчинимо правду про насильство".

"Позиція Володимира Зеленського щодо необхідності приєднання України до цієї Конвенції принципова й незмінна. Після завершення відповідних процедур глава держави буде готовий внести на розгляд парламенту вказаний законопроект", - йдеться в повідомленні. 

Однак коли саме це станеться – не повідомляють.

Новини за темою: В Україні хочуть посилити відповідальність за домашнє насильство: Як каратимуть

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган підписав указ про вихід країни зі Стамбульської конвенції Ради Європи про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок.