ОПЗЖ: Незаконно утримуючи під арештом Віктора Медведчука, Зе-режим демонструє своє боягузтво і неспроможність

"Опозиційна платформа - За життя"

Політична партія
ОПЗЖ

Оригінал тексту можна знайти на сайті ОПЗЖ.

Чим гірша ситуація в країні, тим нахабнішими і цинічнішими стають репресії Зе-режиму проти політичних опонентів. Сьогодні під тиском влади Печерський суд виніс абсолютно протиправне і антизаконне рішення.

Попри очевидну абсурдність і сфабрикованість звинувачень, він продовжив домашній арешт голові Політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктору Медведчуку. Обмеження волі продовжено до 10 місяців, при тому, що за законом максимальний термін домашнього арешту не може перевищувати пів року.

Зе-влада провалила всі напрямки роботи. Вона не здатна впоратися з економічними викликами, енергетичною кризою, не може поліпшити життя людей. Влада не має політичної волі, щоб принести в Україну обіцяний мир. Довіра і підтримка Зе-влади стрімко падає. В очах українського народу і всього світу Зе-режим став синонімом слабкості, бездарності, безвідповідальності і безпорадності. Посилюючи політичні репресії, знищуючи свободу слова, незаконно тримаючи під арештом опозиціонерів, режим сподівається показати свою силу. Але насправді ще раз показує свою неспроможність.

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає повного і безумовного припинення репресій щодо голови Політичної і Стратегічної ради нашої партії. Ми вважаємо, що фальсифікація звинувачень проти Віктора Медведчука і його незаконне утримання під вартою руйнує правову систему, завдає шкоди українській демократії і підриває репутацію української держави. Такі дії і є справжня державна зрада.

Влада, що втратила довіру, піде. А організаторам і виконавцям фальсифікацій, незаконних дій і цькування доведеться відповідати.

"Опозиційна платформа - За життя"

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.