Після розслідування "Слідства.Інфо" помічницю Зеленського працевлаштували в Офісі президента

Страна

Багаторічну особисту помічницю президента Володимира Зеленського Марію Левченко офіційно працевлаштували в Офісі президента України після розслідування "Слідства.Інфо". До цього вона кілька років була помічницею президента, перебувала в його кабінеті, але офіційно працювала і отримувала зарплатню лише в ТОВ "Квартал-95". 

Згідно з офіційною відповіддю Офісу президента України на запит "Слідства.Інфо", Марію Левченко працевлаштували 21 грудня 2021 року. Це сталося через пʼять днів після виходу розслідування "Дружочки президента", у якому фігурують Марія Левченко, її чоловік – ексзаступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі та керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Слідство.Інфо

Марію Левченко призначили на посаду заступниці керівника Кабінету президента України – керівниці Служби забезпечення заходів президента України. Водночас в Офісі президента не змогли повідомити деталі про зарплатню Марії Левченко і переадресували це питання до Державного управління справами. 

Як журналісти раніше повідомляли у розслідуванні, Марія Левченко пересувається у супроводі охорони та на спецавтомобілях Служби безпеки України з номерами прикриття. 

Нагадаємо, раніше "Слідство.Інфо" повідомили, що керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов проживає у приватному будинку під Києвом разом із помічницею президента Марією Левченко та її чоловіком, ексзаступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, який ймовірно є громадянином Росії. 

Сам будинок належить родині бізнесменів Стрелковських, які, ймовірно, причетні до діяльності конвертаційних центрів, є фігурантами численних кримінальних проваджень про податкові схеми та є громадянами Російської Федерації. Такі зв'язки можуть становити загрозу для національної безпеки України.