"Потік свідомості": Кулеба відреагував на слова Лукашенка про "російський" Крим

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Фото з відкритих джерел

У дипвідомстві обіцяють оцінювати дії Лукашенка, а не слова

Заява Олександра Лукашенка про "російський" Крим є черговим "проявом потоку свідомості" і завдасть непоправного удару по українсько-білоруських відносинах. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "Укрінформ".

"Якщо Білорусь дійсно визнає незаконну окупацію Криму Росією, це завдасть непоправного удару по українсько-білоруських відносинах. Ми діятимемо по повній програмі. Крим - це не те питання, де ми дозволяємо собі стриманість", - висловився урядовець.

Водночас він зауважив, що Україна оцінюватиме дії Лукашенка, а не його слова. "Я думаю, що немає сенсу оцінювати кожен прояв потоку свідомості, який регулярно здійснює на різних медійних платформах Олександр Лукашенко. Ми будемо оцінювати його дії", - сказав Кулеба.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко визнав тимчасово окупований Крим "російським". При цьому політик додав, що планує відвідати півострів.

Новини за темою: Лукашенко хоче розмістити війська на кордоні з Україною

Улітку Олександр Лукашенко заявляв, що готовий офіційно визнати Крим "територією Росії". Тоді він сказав, що це відбудеться, коли "останній російський олігарх" почне поставляти продукцію на півострів.