Представники "Молодь - За Життя" відвідали Раду ветеранів у Київській області

фото з відкритих джерел

Представники Київської обласної громадської організації "Молодь – За життя" відвідали Раду ветеранів села Клавдієве. Активісти дали старт благодійній акції "Дороги добра до старшого покоління", в якій закликають небайдужих громадян з усіх регіонів нашої країни допомогти літнім людям. Представники організації роздали понад 100 продуктових наборів, поспілкувалися з ветеранами, вислухали нагальні проблеми літніх людей.

Голова регіональної організації "Молодь - За Життя", депутат Бучанської районної ради Сергій Гачков розповів, що вони спланували акцію "Дороги добра до старшого покоління" для того, щоб привітати і підтримати людей похилого віку, особливо в складний період опалювального сезону.

"Ми не тільки привезли понад 100 продуктових наборів. Ми хотіли вислухати їхні проблеми, щоб скласти дорожню карту їх вирішення. Ми почули всі болючі питання ветеранів. В основному це проблеми в ЖКГ і юридичні моменти. Будемо працювати над ними. Така акція зігріла теплотою не тільки ветеранів, а й нас самих, адже коли можеш поділитися з тими, хто потребує, бачиш, як необхідна ця допомога – то надихаєшся особливим оптимізмом. Хочеться зробити ще більше. Адже саме добро рятує світ. Такі акції будуть проходити постійно в кожному куточку Київської області та України", - заявив Гачков.

Особливу подяку висловила голова ради ветеранів села Клавдієве Лепехіна Людмила Миколаївна. Вона помітила, що останніми роками хоч якусь увагу її організація отримує тільки на честь свят.

"Для моїх однолітків це було справжнє свято душі і серця, адже про наші проблеми ніхто не хоче слухати, а влада згадує про нас тільки до чергових свят, щоб поставити хрестик у звіті. А тут, серед буднього дня, таке свято, та ще й від молоді, яка дійсно бореться за гідне життя в нашій країні", — заявила вона.