Прем’єр Латвії вважає практично немислимою війну Росії з НАТО

Фото з відкритих джерел

Війна Росії з Альянсом майже немислима, оскільки це буде дуже велика світова війна

Прем’єр-міністр Латвії Криш’яніс Каріньш заявив, що війна Росії з НАТО практично немислима. Про це, як повідомляє портал Delfi.

Оцінюючи американсько-російські переговори, прем'єр-міністр наголосив, що перший позитивний результат – переговори відбулися. У цих переговорах позиція США полягає в тому, що країни НАТО тримаються разом, але водночас чітко проглядає агресивна російська риторика, пояснив Каріньш.

"Гарна новина полягає в тому, що західний світ тримається разом, і це дуже хороша новина для нас", – сказав політик.

Він заявив, що Росія не зможе диктувати НАТО, які країни повинні або не повинні входити до її складу, а також, де НАТО може розміщувати війська.

На питання, яким може бути найгірший результат нинішньої геополітичної нестабільності, Каріньш визнав, що найгіршим сценарієм є війна.

"Якщо буде війна, то НАТО готове", – сказав політик, наголосивши, що війна Росії з альянсом майже немислима, оскільки це буде дуже велика світова війна.

Новини за темою: Росія перекидає до кордону з Україною гелікоптери, - NYT

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки під час перемовин у Женеві пригрозили Росії жорсткими санкціями у разі повномасштабного вторгнення в Україну. Передбачається, що Вашингтон може ухвалити фінансові обмеження.