Президент Казахстану Токаєв активно виконує усі вказівки Назарбаєва, - Єхануров

За словами експерта, у Токаєва немає сил, аби впливати на нинішні події в Казахстані

Фото з відкритих джерел

Нинішній президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв активно виконує усі вказівки Нурсултана Назарбаєва. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив прем’єр-міністр України 2005-2006 рр., міністр оборони України 2007-2009 рр. Юрій Єхануров.

"Те, що відбувається там, це значить, що скільки би ти десятків років не правив – ти не зможеш спокійно передати владу. В даному випадку віддали людині-дипломату (Касиму-Жомарту Токаєву, - ред.). Він працював у Китаї, він був послом в Сінгапурі і він зараз президент", - повідомив Єхануров.

За його словами, у Токаєва немає сил, аби впливати на нинішні події в Казахстані. "Значить, хтось йому досить активно допомагає, щоб він був таким рішучим", - сказав Єхануров.

Нагадаємо, 7 січня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв дав наказ відкривати вогонь на ураження в рамках "антитерористичної операції", яка проводиться по всій країні. Тоді він сказав, що влада не йтиме на перемовини.

Новини за темою: Це теракт: Токаєв заявив про причетність бойовиків з Афганістану до протестів в Казахстані

Згодом президент Казахстану оголосив 10 січня днем загальнонаціонального трауру. Достеменно невідомо, скільки осіб загинули, але, за інформацією силовиків, убито близько 26 людей.