Програма інформатизації на 2 роки та меморандум з НАТО: Порядок денний уряду

Фото з відкритих джерел

Уряд розглядатиме, зокрема, підписання меморандуму з НАТО

Кабінет міністрів України на засіданні у четвер, 2 грудня, планує розглянути низку законопроєктів та постанов, серед яких, зокрема, підписання меморандуму з НАТО про домовленість стосовно співробітництва з питань консультацій, управління, зв’язку, розвідки, спостереження та рекогносцировки в рамках програми НАТО “Партнерство заради мируˮ, а також затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2022—2024 роки. Про це повідомляє УНН з посиланням на порядок денний уряду.

На порядку денному Кабміну є низка питань. Зокрема, уряд планує розглянути наступні проєкти законів України:

Проєкт Постанови Верховної Ради України "Про зміну і встановлення меж міста Виноградова Берегівського району Закарпатської областіˮ.

Також Кабмін розгляне проєкт Постанови Верховної Ради України "Про зміну і встановлення меж міста Виноградова Берегівського району Закарпатської областіˮ, яким пропонується розширення економічних можливостей праці жінок та зміцнення системи гарантій правового захисту працюючих жінок під час вагітності, пологів та вигодовування дитини, закріплення на законодавчому рівні недискримінації вагітних жінок.

Урядовці також розглянуть проєкт Постанови Верховної Ради України "Про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2022–2024 рокиˮ та внесення зміни до пункту 4 (прим 1) розділу VI "Прикінцеві та перехідні положенняˮ Бюджетного кодексу України.

Окрім цього, урядовці розглянуть проєкти постанов Кабміну:

Зокрема, планується розгляд постанови щодо внесення змін до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення, а також постанову про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо створення систем та баз даних з питань реінтеграції.

Уряд розгляне, зокрема, затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей.

Також Кабмін розгляне проєкт постанови про внесення змін до Правил користування тепловою енергією та внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій.

Можновладці також розглянуть постанову про затвердження Положення про програмно-апаратний комплекс "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджментуˮ та затвердження Середньострокової стратегії управління державним боргом на 2021–2024 роки.

Під час засідання Кабінет міністрів також розгляне наступні проєкти розпоряджень КМУ:

  • Про підписання Меморандуму про домовленість між Урядом України та Організацією НАТО із зв’язку та інформації стосовно співробітництва з питань консультацій, управління, зв’язку, розвідки, спостереження та рекогносцировки в рамках програми НАТО “Партнерство заради мируˮ;
  • Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України;
  • Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для надання матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок надзвичайних ситуацій природного характеру, які виникли у 2020 році на території Луганської області;
  • Про затвердження плану заходів зі створення та облаштування призначених прикордонних інспекційних постів.

Новини за темою: Кабмін збільшив дохідну та видаткову частину держбюджету на 2022 рік

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань бюджету рекомендує парламенту ухвалити у другому читанні проєкт закону "Про Державний бюджет України на 2022 рік".