Промова Зеленського в Раді 1 грудня буде шокуючою, - Гетманцев

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

За словами депутата, виступ президента призведе до багатьох змін

Промова президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді 1 грудня буде шокуючою і призведе до багатьох змін у суспільстві. Про це заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев в ефірі телеканалу UkrLive.

"Промова президента буде дуже фундаментальною. Буде дуже багато того, що не очікують. Я думаю, що багато хто буде, можливо, шокований, можливо здивований, але ця промова - це не просто для Конституції і виконання конституційного обов'язку президента. Це фундаментальний акт, за яким підуть достатньо серйозні зміни у суспільстві", - висловився депутат.

При цьому Гетманцев не уточнив, про що саме говоритиме президент. Нардеп лише зазначив, що формат промови не передбачає питань та відповідей.

Новини за темою: Зеленський заперечує тиск Офісу президента на Верховну Раду

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський планує виступити перед Верховною Радою 1 грудня зі щорічним зверненням. Відомо, що послання президента стосуватиметься внутрішнього та зовнішнього становища України.

Учора, 26 листопада, президент Володимир Зеленський провів прес-марафон з нагоди "екватора" своєї каденції. Про головні тези читайте в нашому матеріалі.