Проти ексзаступника глави МВС Олександра Гогілашвілі порушили дві справи

Олександр Гогілашвілі МВС України

Перша справа стосується можливого підроблення під час оформлення на роботу в МВС, а друга - перевищення службових повноважень

Державне бюро розслідувань порушило дві кримінальні справи стосовно колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, якого звільнили з МВС після скандалу з поліцейськими в зоні ООС. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Згідно з повідомленням, перша справа стосується можливого вчинення Гогілашвілі службового підроблення під час оформлення на роботу в Міністерство внутрішніх справ (частина 1 статті 366 КК України). За цією справою вже ведеться досудове розслідування.

Друга справа стосується можливого перевищення службових повноважень колишнім заступником міністра під час перетину блокпоста в Донецькій області (частина 2 статті 365 КК України). Саме там стався скандал між Гогілашвілі та правоохоронцями.

Новини за темою: Родину Гогілашвілі охороняють працівники "Альфи", – ЗМІ

Нагадаємо, що 11 грудня заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі влаштував скандал із правоохоронцями на в'їзді в Донецьку область через перевірку документів.

В результаті чого міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що буде проведено "дисциплінарне провадження".

12 грудня Гогілашвілі зробив першу заяву після інциденту, в якій попросив вибачення. Вже наступного дня його офіційно звільнили з посади заступника міністра внутрішніх справ.