Репресіями проти опозиції і Медведчука Зеленський "обнуляє" свої шанси на другий термін, - Славінський

112ua.tv

Політичні репресії щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука "обнуляють" шанси Зеленського на другий президентський термін. Так журналіст Іван Славінський прокоментував рішення Печерського районного суду міста Києва, який продовжив ще на 2 місяці термін домашнього арешту для голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука. Про це Славінський написав у Facebook.

"Вибачте, але це беззаконня. Санкції оголосили в лютому минулого року, під домашній арешт відправили в травні. І за весь цей час ми так і не побачили доказів. Де хоч якісь докази?" - поставив запитання журналіст.

Оцінюючи політичну сторону справи, Славінський пояснив, що репресії щодо опозиції означають, що Зеленський перетворився на "Порошенка 2.0".

"Але тут більш цікава політична сторона справи. Свавілля щодо ОПЗЖ і Медведчука означає, що Зеленський займає навіть більш радикальну позицію, ніж Порошенко. Такий собі "Порошенко 2.0". Петру, при всій істерії, все ж вистачало розуму особисто не забороняти телеканали/сайти і саджати під домашній арешт головного опозиціонера. А при Зеленському заборонили канали "Київська Русь", "112 Україна", NewsOne, ZIK, а тепер ось ще UkrLive і "Перший Незалежний"", – аргументував журналіст.

Разом з тим, підкреслив Славінський, перетворення на "Порошенка 2.0" – це серйозна проблема, тому що це "обнуляє" шанси Зеленського на другий термін.

"Насправді, перетворення на "Порошенка 2.0" - це серйозна проблема для Зеленського. Адже за рахунок чого виграв Зеленський? Ви згадайте, як на виборах Зеленський & Co займали нішу "над сутичкою". Тобто ніби як не прозахідні, але і не проросійські. Не праві і не ліві. Не за Майдан і не проти Майдану. Третя сила. Та ще й "нові обличчя", які не замазані ні в скандалах, ні в корупції. А тому вигідно виглядають на тлі "старих" політиків", - нагадав автор.

"А якщо Зеленський відкрито і свавільно починає "мочити" головну політичну силу південного сходу, то відразу ж втрачає статус "над сутичкою". Крім іншого, це означає, що не буде ніяких зрушень щодо мирного врегулювання на Донбасі", – уточнив він.

Славінський зазначив, що репресії проти ЗМІ та Віктора Медведчука вже відштовхнули від Зеленського опозиційних виборців.

"А що виграє Зеленський? Заборона телеканалів, репресії проти Медведчука - опозиційного виборця Зеленський вже відштовхнув. А для прозахідного виборця "своїм" не став. Для виборців Порошенка він "агент Кремля", який переслідує "шоколадного" "за наказом Путіна". Все, глухий кут", – констатував журналіст.

"Мабуть, сам Зеленський цього не розуміє. А ось керівництво Офісу президента має розуміти. І, звичайно ж, в ОП це розуміють - а значить, свідомо "обнуляють" шанси Зеленського на другий термін", - підсумував журналіст Іван Славінський.