Резніков закликає США, Канаду та Британію направити своїх військових ближче до кордону з РФ

Олексій Резніков

Фото з відкритих джерел

Міноборони просить робити кроки для стримування Путіна

Міністр оборони України Олексій Резніков закликав Велику Британію, США та Канаду направити своїх військових інструкторів поближче до російського кордону. Про це він повідомив в інтерв'ю The Globe and Mail.

За словами Резнікова, саме зараз потрібно робити кроки для стримування президента Росії Володимира Путіна від вторгнення в Україну, тому що потім "буде занадто пізно". Урядовець вважає, що США, Канада та Росія могли б відправити в Україну більше своїх військових інструкторів та надати засоби оборони.

"У вас (канадців, - ред.) є навчальна програма з нами в Україні. Я думаю, що ми можемо її розширити. Замість того, щоб мати тут 50 інструкторів, надішліть 500 інструкторів", - висловився міністр.

Також Резніков вважає, що іноземних військових потрібно розмістити поближче до лінії розмежування, оскільки наразі вони перебувають на відстані в понад тисячу кілометрів від російського кордону - в Яворові на Львівщині.

"Було б добре, якби канадські інструктори… були розгорнуті в Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на острові Зміїний. На цих територіях мають майоріти три прапори: прапор Канади, прапор США та прапор Британії. Це також було б хорошим знаком для росіян, що ви тут", - сказав міністр оборони.

Новини за темою: Західні ЗМІ оприлюднили ймовірні плани РФ щодо вторгнення в Україну: У Москві все заперечують

Нагадаємо, раніше американські видання Washington Post і Politico оприлюднили матеріали, які свідчать про стягування російських військ до кордону України. Про що йшлося у публікаціях ЗМІ - читайте в нашому матеріалі.