Росія заявила про готовність до деескалації навколо України за однієї умови

Фото з відкритих джерел

Також країни НАТО повинні припинити військове сприяння Україні

Заступник міністра закордонних справ Росії Олександр Грушко заявив, що Російська Федерація готова до деескалації ситуації навколо України в разі виконання всіх Мінських угод. Про це йшлося під час його брифінгу.

"Деескалація навколо України... тут наша позиція абсолютно зрозуміла – деескалація можлива. Перш за все необхідно примусити владу в Києві до повного і безумовного виконання Мінських угод, які є частиною міжнародного права в результаті прийняття революції Радбезу ООН", – зазначив Грушко.

При цьому він додав, що для деескалації країни НАТО повинні припинити військове сприяння Україні.

"Будуть виконані Мінські угоди – не буде ніякої загрози ні безпеці України, ні її територіальній цілісності. Для того, щоб сприяти такій деескалації, країни НАТО повинні припинити всяке військове сприяння Україні, припинити постачання зброї, відкликати інспекторів та інструкторів, що передбачено відповідними положеннями Мінських угод", – наголосив заступник голови МЗС РФ.

Новини за темою: Росія не взяла на себе зобов'язання відвести війська від кордонів України, - Держдеп США

Як повідомлялося раніше, відносини між Росією та Північноатлантичним альянсом (НАТО) на сьогодні знаходяться на критично низькому рівні.

"Це відбувається на тлі глобальної нестабільності, терористичної загрози, розгортання чергової гонки озброєнь, а також повної деградації архітектури безпеки в Європі", – заявив заступник міністра оборони Росії Олександр Фомін за підсумками засідання Ради Росія-НАТО.