Саакашвілі тимчасово залишиться у Горійському військовому шпиталі через перепади тиску

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі Reuters

Зазначається, що 27 грудня медперсонал ухвалив рішення виписати експрезидента з військового шпиталю і перевести його до ізолятора

За даними Спеціальної пенітенціарної служби Грузії, ув'язнений експрезидент країни Міхеіл Саакашвілі тимчасово залишається у Горійському військовому шпиталі. Про це повідомляє "Грузія Online".

Зазначається, що 27 грудня медперсонал ухвалив рішення виписати Міхеіла Саакашвілі з Горійського військового шпиталю і перевести його до ізолятора № 12 у Руставі.

Але колишній президент Грузії не підкорився вимогам працівників пенітенціарної служби. Через занепокоєння у нього виникли перепади тиску, тому рішення Спеціальної пенітенціарної служби про переведення тимчасово відклали.

Новини за темою: Україна веде переговори з Грузією щодо долучення до лікування Саакашвілі

Нагадаємо, 1 жовтня експрезидента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення.

Згодом він оголосив голодування й назвав себе політв'язнем. Пізніше Саакашвілі перевели з виправної колонії до пенітенціарного медичного закладу. 

Крім того, стало відомо, що у Саакашвілі виявили ураження мозку. Його транспортували до військового госпіталю внаслідок погіршення самопочуття. Політик припинив голодування після переведення.

Раніше повідомлялося, що колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі відмовляється від лікування доти, поки не будуть виконані санкції Служби державного інспектора щодо Міністерства юстиції та Спеціальної пенітенціарної служби.