Семиноженко про відпустку Зеленського: Це суцільний прокол адміністрації і команди президента

Академік НАНУ Володимир Семиноженко Фото з відкритих джерел

Відпустка президента України Володимира Зеленського – це суцільний прокол адміністрації і команди глави держави. Таку думку висловив віцепрем'єр-міністр України 1999, 2001-2002, 2010 років, академік НАН України Володимир Семиноженко в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

За його словами, Зеленському потрібні зворотній зв'язок і самоконтроль. "Це суцільні проколи адміністрації і команди президента... Зручні люди, вони завжди скажуть "президент, ти класно вчинив, як ти ось здорово сказав на селфі, як все це добре", але це дуже часто заколисує. Всі, хто пройшов владу, потрібно такий самоконтроль, такий зворотний зв'язок мати, щоб можна було труснути за плечі і сказати: "Ти чого?". Ті, у кого були такі люди, зазвичай у них була успішна робота і про них ми згадуємо", – сказав політик.

При цьому, говорячи про висвітлення відпочинку президента, Семиноженко додав, що красива презентація повинна підкріплюватися реальними діями. 

"Ти можеш відпочити, але при цьому твоя служба повинна показати, що ти пишеш проєкт Конституції на відпочинку, що ти пишеш якусь статтю про глобальну роль України на східно-європейському просторі або про майбутні наші відносини з Казахстаном, враховуючи, що такі речі є. Можна дуже багато знімати зовнішніх таких красивих передач, хороших презентацій, красиво щоб це виглядало, але це повинно підкріплюватися все одно реальними діями [...] Показати і проконтролювати тарифи, які б'ють зараз по всіх організаціях бюджетних і не бюджетних. Дати зворотний зв'язок, що "хлопці, добре, ось ця зима погана, так, у два рази піднялося, але у нас є ось ці, ці дії. Дивіться, я підписав такий договір, я дав такі-то пільги, стимули податкові для добувача", – висловився він.

Нагадаємо, вчора, 10 січня, президент Володимир Зеленський у своєму Instagram опублікував перше "робоче" фото у 2022 році. Однак схожий знімок з Офісу президента був опублікований на сайті глави держави в листопаді 2021 року. Тоді пресслужба президента інформувала, що в ході селекторної наради під керівництвом Володимира Зеленського обговорили епідемічну ситуацію в Україні та протидію новому штаму коронавірусу "Омікрон".

Варто відзначити, що публікацією фотографії з Банкової Володимир Зеленський, можливо, намагався розвіяти чутки про те, що він відправився у відпустку на один із курортів Індійського океану.

9 січня блогер і бізнесмен Карл Волох у своєму Facebook повідомив, що після Буковеля президент разом із першою леді і главою ОП Андрієм Єрмаком вилетіли на відпочинок. Пізніше автор публікації заявив, що Володимир Зеленський проведе чергову відпустку на Сейшельських островах.

Пізніше політолог Тарас Березовець повідомив, посилаючись на власні джерела, що президент з дружиною і Єрмаком вилетіли на відпочинок на чартерному літаку. Куди саме, він не уточнює. 

"Зверніть увагу на те, що з учорашнього дня в мережі немає більше нових фото і відео із Зеленським і Єрмаком. Злі язики з ОП кажуть, що дійсно важко викладати фоточки, коли ти вже не в країні, і можуть попалити на тому, що фото старе", – зазначав він.

Своєю чергою, пресслужба глави держави стверджує, що Володимир Зеленський 10 січня провів селекторну нараду, присвячену ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.