"Слуга народу" Качура просить перевірити наявність громадянства США в Арахамії і Рудик

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура Фото з відкритих джерел

Нардеп звернувся до правоохоронців

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура просить правоохоронні органи первірити можливу наявність громадянства США у очільника фракції Давида Арахамії та голови партії "Голос" Кіри Рудик. Про це Качура повідомив у Telegram.

Із відповідним зверненням нардеп звернувся до СБУ, Міграційної та Прикордонної служб. "Час розібратися!? Я, в першу чергу, за справедливість. І як юрист вважаю, що всім необхідно дотримуватися законів, особливо, якщо ти сам ці закони пишеш", - написав Качура, додавши, що має інсайдерську інформацію.

Раніше повідомлялося, що народний депутат Роман Соха, який вийшов із фракції "Слуга народу", подасть до суду на очільника фракції Давида Арахамію. Арахамія звинувачував депутата в "проплаченому" виході з монобільшості.

Новини за темою: Розкол у "Голосі": З партії виключили сім народних депутатів

Нагадаємо, навесні голова президентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запропонував називати "Голос" і "Батьківщину" "проросійськими бл***ми". Тоді хтось запропонував ще один варіант: "проросійські представники найдавнішої професії".