США не планують застосовувати військову силу у разі ескалації між Росією і Україною, - Білий дім

Білий дім Фото з відкритих джерел

А розмова Байдена з Зеленським відбудеться вже після переговорів з Путіним

В адміністрації США заявили, що не планують застосування військової сили як контрзаходів у разі ескалації між Росією та Україною. Про це йшлося в Telegram-каналі "Політика Країни".

Як зазначається, про це американська влада вже натякала раніше. Але інформація про те, що США не мають наміру воювати за Україну надійшла від Білого дому тільки зараз - напередодні переговорів президентів Байдена і Путіна.

При цьому у Вашингтоні заявили, що спостерігають "ясне планування" Москвою "нападу" на Україну з півдня, заходу і північного сходу.

Але у відповідь на це не збираються самі втручатися в конфлікт, а зосередяться на наданні військової допомоги східному флангу НАТО, а також на економічних санкціях проти Росії.

Також у Білому домі заявили, що напередодні розмови з Путіним Байден поспілкується з європейськими лідерами, а вже після переговорів з президентом РФ - із Зеленським.

Новини за темою: У Кремлі розповіли подробиці майбутніх переговорів Байдена і Путіна

Нагадаємо, що раніше високопоставлений представник Білого дому США заявив, що президент Сполучених Штатів Джо Байден проведе бесіду з президентом України Володимиром Зеленським щодо майбутніх переговорів американського лідера з президентом Росії Володимиром Путіним.