Сили територіальної оборони України можуть швидко "наростити м'язи" в сотні тисяч резервістів, - командувач

Фото з відкритих джерел

Найближчим часом в Україні завершиться формування та комплектування чотирьох Регіональних управлінь та 25 бригад Сил територіальної оборони

Командувач Сил територіальної оборони ЗСУ Юрій Галушкін заявив, що в Україні повним ходом триває формування підрозділів тероборони. Бригада територіальної оборони з'явиться у кожному обласному центрі країни. Про це повідомляє ArmyInform.

"Бригади та батальйони у штаті мирного часу налічуватимуть 10 тисяч військовослужбовців. Це організаційні ядра, які здатні розгорнути й забезпечити зброєю та МТЗ підрозділи до штату воєнного часу. Отже, на хребет Сил тероборони за короткий проміжок часу зможуть нарости м’язи в декілька сотень тисяч резервістів", - сказав Галушкін.

Командувач зазначив, що найближчим часом в Україні завершиться формування та комплектування чотирьох Регіональних управлінь та 25 бригад Сил територіальної оборони.

"Бригади будуть дислоковані в кожному обласному центрі України та місті Києві. До складу бригад входитимуть від чотирьох до десяти окремих батальйонів, що розміщені в кожному районі згідно із адміністративним розподілом території України", - додав він.

Новини за темою: Стало відомо, кого залучатимуть для тероборони в Україні

Нагадаємо, 29 червня парламентарі ухвалили за основу законопроєкт № 5557 "Про національний спротив", поданий президентом Володимиром Зеленським наприкінці травня. Детальніше про законодавчу ініціативу глави держави читайте в нашому матеріалі.

А 13 липня народні депутати прийняли в другому читанні законопроєкт про створення в Україні територіальної оборони. Документ набрав 313 голосів за.

Також повідомлялося, що в Україні 49% чоловіків готові взяти участь в територіальній обороні. Водночас серед жінок таких лише 18%.