The New York Times: Недосвідченість Зеленського і його команди може стати причиною війни

РБК

Команда президента України, набрана здебільшого з середовища шоу-бізнесу, не володіє достатніми навичками в управлінні і дипломатії, що може призвести до фатальних наслідків, йдеться в статті журналіста Ендрю Крамера, опублікованій The New York Times.

Журналіст у статті "Поки насувається загроза з боку Росії, Уряд України - не привід для сміху" розглянув кадрову політику президента України Володимира Зеленського, яка довела країну до ймовірної військової конфронтації з Росією.

Автор статті вказав, що "підготовка до військових дій з боку України все більше турбує західні уряди через недосвідченість і некомпетентність людей, якими себе оточив Зеленський". Це несе небезпеку як для України, так і для інших країн у світі.

"Аматорська помилка може стати приводом для війни, що значно посилить тертя між Росією і США", — написав Крамер.

Журналіст вказав, що велика частина команди Зеленського була набрана за принципом особистої лояльності, виключаючи принцип компетентності. Автор стверджує, що це найбільша команда непрофесіоналів у владі.

"Існує ризик того, що люди не будуть володіти авторитетом і досвідом. Я б не хотів перебувати в кімнаті, коли є всього пара хлопців, які вміють знімати відео. Зараз не мирний час. Це час війни", - заявила в інтерв'ю Орісія Луцевич, директор програми вивчення України в Chatham House в Лондоні.

Раніше стало відомо, що президент України Володимир Зеленський досі офіційно зазначений ухильником на сайті Міноборони.