Туреччина заявила США про готовність сприяти врегулюванню ситуації навколо України

Україна і Туреччина

Фото з відкритих джерел

Також було підкреслено важливість внеску Туреччини у захист територіальної цілісності України

Представник президента Туреччини Ібрагім Калін провів телефонну розмову з радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном. Зокрема, сторони обговорили питання урегулювання конфлікту в Україні. Про це повідомляє турецьке видання BirGun.

"Під час телефонної розмови обговорювалися політичні та економічні відносини та розвиток оборонного співробітництва. У рамках глобальних та регіональних питань відбувся обмін думками щодо конфлікту в Україні, протестів у Казахстані, процесу нормалізації з Вірменією, подій в Афганістані, Боснії-Герцеговині та Ефіопії", - розповіли виданню в адміністрації президента Туреччини.

Також Ібрагім Калін розповів Джейку Саллівану про готовність Туреччини сприяти всіма можливими способами дипломатичному урегулюванні конфлікту в Україні. В ході розмови також було підкреслено важливість внеску Туреччини у захист територіальної цілісності України.

Новини за темою: Експорт й ключові інститути: США погрожують РФ санкціями у разі вторгнення в Україну

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати готові вжити різних заходів щодо РФ у разі вторгнення в Україну. При цьому Штати продовжують зміцнювати оборону України, щоб країна могла краще захистити себе, якщо Росія здійснить агресію.

Нагадаємо, президент США Джо Байден сказав президенту Росії Володимиру Путіну, що Росія заплатить "жахливу ціну" з погляду свого іміджу, якщо вторгнеться в Україну.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки вимагатимуть зупинки роботи "Північного потоку-2" у разі повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.