Тиран про відпочинок Зеленського: Якщо президент не готовий присвятити себе державі, то має піти у відставку

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Якщо президент України Володимир Зеленський не готовий присвятити себе державі, то має піти у відставку. Про це заявила політичний експерт Ірина Тиран в ефіру телеканалу "Перший Незалежний".

"Коли людина зважується йти у владу, йде, бере на себе таку відповідальність, таку високу посаду, вона павина знати, що в неї не буде ні відпочинку, ні особистого життя, що вона повинна присвятити себе частково цій державі, а якщо ти думаєш по-іншому, то будь-ласка, звільни це місце для людини, яка думає про державу", - зазначила вона.

За її словами, хороший президент – це, як хороший сисадмін. Якщо система, держава, працює чудово, то він просто повинен час від часу за нею наглядати і може це робити навіть дистанційно.

"Може собі хоч з Америки дивитися на це, хоч з будь-яких островів. Але, якщо система, як в нас, тріщить по швах і дротики рвуться, і вже замикання, і так далі, то цей сисадмін повинен лежати під столом і вручну сам крутити ці дротики, тому що інакше не буде, інакше полетить вся система. Якби система працювала добре, ніхто не проти, керуй нею звідки хочеш і вона працює, як годинник. А так, в даній ситуації ти повинен бути тут, тому що ситуація критична кожного моменту... Ти йшов, державу брав в керування яку? Благополучну Швейцарію чи вибухонебезпечну Україну, де постійно потрібно щось лікувати, щось латати і так далі", - висловила свою думку експерт.

Нагадаємо, вчора, 10 січня, президент Володимир Зеленський у своєму Instagram опублікував перше "робоче" фото в 2022 році. Однак схожий знімок з Офісу президента був опублікований на сайті глави держави в листопаді 2021 року. Тоді пресслужба президента інформувала, що в ході селекторної наради під керівництвом Володимира Зеленського обговорили епідемічну ситуацію в Україні та протидію новому штаму коронавірусу "Омікрон".

Варто відзначити, що публікацією фотографії з Банкової Володимир Зеленський, можливо, намагався розвіяти чутки про те, що він відправився в чергову відпустку на один з курортів Індійського океану.

9 січня блогер і бізнесмен Карл Волох у своєму Facebook повідомив, що після Буковелю президент разом з першою леді і главою ОП Андрієм Єрмаком вилетіли на відпочинок. Пізніше автор публікації заявив, що Володимир Зеленський проведе чергову відпустку на Сейшельських островах.

Пізніше політолог Тарас Березовець повідомив, посилаючись на власні джерела, що президент з дружиною і Єрмаком вилетіли на відпочинок на чартерному літаку. Куди саме, він не уточнює. 

"Зверніть увагу на те, що з учорашнього дня в мережі немає більше нових фото і відео з Зеленським і Єрмаком. Злі язики з ОП кажуть, що дійсно важко викладати фоточки, коли ти вже не в країні і можуть спалити на тому, що фото старе", - зазначав він.

Своєю чергою пресслужба глави держави стверджує, що Володимир Зеленський 10 січня провів селекторну нараду, присвячену ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.