У Білому домі назвали дату перемовин з Росією щодо України, – ЗМІ

Білий дім Фото з відкритих джерел

Також буде оговорено питання контролю над ядерним озброєнням

Сполучені Штати та Російська Федерація 10 січня проведуть переговори щодо "напруги навколо України" та  контролю над ядерним озброєнням. Про це повідомив представник служби національної безпеки Білого дому в AFP.

За його словами, Штати сподіваються на співпрацю з Росією.

При цьому джерело видання зазначило, що потім представники Москви та НАТО зустрінуться 12 січня, а Росія та регіональний орган безпеки ОБСЄ, до якого входять США, зустрінуться 13 січня.

Новини за темою: У Німеччині анонсували переговори з Росією щодо ситуації навколо України, - ЗМІ

Як повідомлялося раніше, президент Росії Володимир Путін заявив, що на початку року плануються переговори з "американськими партнерами" з питань безпеки у Женеві, при цьому "представники з обох боків призначені".

Пізніше, у Сполучених Штатах спростували заяву президента Росії про начебто досягнуту домовленість країн щодо проведення переговорів в Женеві.

Водночас, за словами голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики Олександра Мережко, для України критично важливо, щоб Сполучені Штати Америки захищали та представляли українські інтереси в переговорах з Росією. По суті, ці переговори США – Росія будуть тристоронніми.