У європейських ЗМІ підтримують заяву Медведчука про те, що Києву необхідно налагоджувати відносини з РФ

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук

Прес-служба "Опозиційної платформи - За життя"

Народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук вважає, що Києву потрібно змінювати курс і налагоджувати відносини з Росією і країнами СНД. І в цьому з ним згоден автор публікації в популярному англомовному інтернет-виданні Newsfounded.

За словами Медведчука, для наповнення бюджету Україні необхідно будувати прагматичну економіку, зазначає видання.

"Для цього треба відновлювати економічні відносини з Росією, з країнами СНД. Налагодити ті ринки збуту продукції, які дійсно можуть принести користь Україні. Тобто реально наповнити дохідну частину бюджету, щоб не позичати гроші", - цитує українського політика Newsfounded.

Автор публікації згоден з Медведчуком і в тому, що прямі закупівлі газу у Росії також підуть на користь українській економіці та енергетиці.

"Ми не зможемо сьогодні забезпечити себе за існуючою схемою відбору газу: отримання палива безпосередньо з Росії, а оформлення документів в Європі. Тому що якщо зменшиться транзит або взагалі припиниться, то де ми цей газ будемо брати?" - цитує Віктора Медведчука автор публікації, відзначаючи резонність доводів опозиційного політика.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що енергетична криза, про яку останнім часом так багато говорять, в Україні вже настала, і відповідальність за це повністю лежить на владі Президента Зеленського.

"Хочу сказати, що енергетична криза не насувається – вона настала. І вона настала, тому що Україна не готова на сьогоднішній день забезпечити енергетичними ресурсами Україну ‒ населення, підприємства України. І ми це бачимо не тільки тому, що ростуть ціни, причому захмарно ростуть ціни на газ в Європі, у всьому світі, зокрема і в Україні, а ще й тому, що влада непрофесійна, профнепридатна, вона не розуміла, що такі ризики можуть бути і до них потрібно готуватися", – підкреслив Медведчук.

Крім того, парламентарій додав, що якби Україна ще декілька років тому уклала довгострокові контракти на постачання газу, то зараз ми б не зіткнулися з такою кризою.