У МЗС назвали головну перепону членства України в ЄС і НАТО

Фото з відкритих джерел

Йдеться про відносини членів союхів із Росією

Бачення окремими членами ЄС і НАТО України крізь призму їхніх відносин із Росією - це головна перепона вступу нашої держави в ці союзи. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю Die Zeit.

За словами дипломата, членство України в Євросоюзі та Північноатлантичному Альянсі (НАТО) - це лише питання часу. "Україна - природна частина європейської та євроатлантичної спільноти. Ми розуміємо, що в ЄС існує певний скепсис щодо подальшого розширення. І що країна має відповідати всім Копенгагенським критеріям, яких ми досягнемо. Втім, не це головна перепона для нашого членства в ЄС", - сказав Кулеба.

Він додав, що Україну варто сприймати за її власними якостями та чеснотами. "Ми заслуговуємо на те, щоб на Україну дивилися як на Україну. Відносини з Росією - це одне, відносини з Україною - це інше", - висловився міністр.

Новини за темою: Деякі країни ЄС вважають, що Україні поки зарано вступати до НАТО, утім, ми зможемо їх переконати, - Данілов

Нагадаємо, нещодавно міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Україну скоро проситимуть вступити до Північноатлантичного альянсу. Тоді він наголосив, що жодна армія НАТО не має досвіду, аналогічного українському.