У НАТО закликали Росію поважати суверенітет та територіальну цілісність України

Як зауважив генсек НАТО, діалог Росія - НАТО важкий, але дуже потрібний

Генсек НАТО Йенс Столтенберг

Фото з відкритих джерел

Під час переговорів Росія - НАТО союзники Альянсу закликали Росію поважати суверенітет та територіальну цілісність України. Про це повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час пресконференції. Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний".

"Союзники НАТО об'єктивно оцінюють перспективу прогресу в цих переговорах. Вони висловили серйозне занепокоєння з приводу нарощування російської військової могутності в Україні та навколо неї і закликали Росію негайно здійснити деескалацію ситуації та поважати суверенітет та територіальну цілісність своїх сусідів", - сказав Столтенберг.

Як зауважив Столтенберг, діалог Росія - НАТО важкий, але дуже потрібний. "Союзники НАТО підкреслили, що вони докладуть усіх зусиль, щоб знайти політичний шлях уперед", - сказав генсек НАТО.

Новини за темою: Зустріч НАТО-РФ: Штати заявили про право держав самостійно обирати свій шлях

Нагадаємо, у Брюсселі відбулось засідання ради Росія - НАТО. Сторони обговорили ситуацію біля українських кордонів, зокрема загрозу вторнення РФ. 

Раніше Сполучені Штати Америки на переговорах в Женеві пригрозили Росії жорсткими санкціями у разі повномасштабного вторгнення в Україну.