У Раді пропонують розширити повноваження РНБО: Як саме

Засідання РНБО

Прес-служба Президента України

У разі, якщо Кабмін буде запроваджувати карантин відразу більш ніж в шести регіонах, це рішення необхідно буде узгодити з РНБО

У Верховній Раді України пропонують розширити повноваження Ради національної безпеки і оборони (РНБО) в контексті карантинних обмежень. Про це свідчить текст законопроєкту № 6508 на сайті парламенту.

Як зазначається, пропонується статтю 4 закону про РНБО, в якій прописані функції органу, доповнити погодженням встановлення Кабміном карантину на території, розташованій в межах понад шести регіонів (зокрема Автономної Республіки Крим, міст Севастополя та Києва).

Так, у разі, якщо Кабінет міністрів України буде запроваджувати карантин відразу більш ніж в шести регіонах, це рішення необхідно буде узгодити з РНБО.

Новини за темою: У РНБО назвали умову для введення воєнного стану в Україні

Раніше повідомлялося, що Рада національної безпеки і оборони під час засідання ввела нові санкції для низки фізичних і юридичних осіб за діяльність в окупованому Криму. Зокрема, санкції введено щодо шести фізичних та 24 юридичних осіб, які причетні до будівництва на території окупованого Криму мосту через Керченську протоку, організації пасажирського залізничного сполучення з Росією та заподіяння шкоди національним культурним надбанням у місті Севастополі.