У разі агресії РФ: США працюють з Німеччиною над можливістю затримки запуску "Північного потоку-2"

Вікторія Нуланд Liga.net

Про це повідомила заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд

США співпрацюють з Німеччиною та ЄС над затримкою запуску "Північного потоку-2". Газопровід можуть зупинити у разі прямої агресії з боку Росії. Про це повідомила заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд на брифінгу.

"Ми зараз співпрацюємо з Німеччиною, яка співпрацює з ЄС, над тим, щоб затримати запуск "Північного потоку-2", а також зупинити, якщо Росія вдасться до агресії", – заявила Нуланд.

Новини за темою: У Німеччині пояснили зупинення сертифікації "Північного потоку - 2"

Нагадаємо, що раніше голова фракції Європейської народної партії (ЄНП) в Європарламенті Манфред Вебер застеріг від військової ескалації конфлікту на тлі скупчення російських військ на кордоні з Україною. На його переконання, в разі агресивних дій Росії проти України новий уряд Німеччини має згорнути газопровід "Північний потік-2".

Раніше повідомлялося, що претендент на пост глави німецької партії "Союз-90/Зелені" Омід Нуріпур заявив, що запуск газопроводу "Північний потік-2" слід поставити під питання у разі вторгнення Росії в Україну. Газовий проєкт такого масштабу завжди має велике політичне значення.