У разі нової агресії РФ проти України запуск "Північного потоку-2" ускладниться, - Шерман

Перший заступник держсекретаря США Венді Шерман

CGTN

Заступник держсекретаря США додала, що російський газопровід підриває безпеку в Європі

Заступник держсекретаря США Венді Шерман заявила, у разі нової агресії Росії проти України запуск "Північного потоку-2" ускладниться. Вона додала, що російський газопровід підриває безпеку в Європі. Про це заступник держсекретаря заявила на брифінгу за підсумками засідання Ради Росія-НАТО.

"Північний потік-2" - Російський геополітичний проєкт, який підриває геополітичну безпеку і національну безпеку значної частини євроатлантичного співтовариства", - сказала Шерман.

За її словами, газопровід зараз не працює, оскільки Німеччина призупинила сертифікацію. Вона нагадала слова держсекретаря Ентоні Блінкена, який раніше заявив, що важко уявити собі постачання газу по трубі, якщо РФ почне нову агресію проти України.

Новини за темою: У разі агресії РФ: США працюють з Німеччиною над можливістю затримки запуску "Північного потоку-2"

Нагадаємо, у Брюсселі відбулось засідання ради Росія - НАТО. Сторони обговорили ситуацію біля українських кордонів, зокрема загрозу вторгнення РФ. 

Раніше Сполучені Штати Америки на переговорах в Женеві пригрозили Росії жорсткими санкціями у разі повномасштабного вторгнення в Україну.

Також у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Сполучені Штати Америки вимагатимуть зупинки роботи "Північного потоку-2" у разі повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Передбачається, що відповідного зобов'язання Білий дім домагатиметься й від нового уряду Німеччини.