У США заявляють, що сигналом до деескалації буде відведення військ РФ від кордону України

Перший заступник держсекретаря США Венді Шерман

CGTN

Нагадаємо, у Женеві американська та російська делегація завершили перші переговори щодо так званих гарантій безпеки, які запропонувала Москва

За підсумками переговорів Сполучених Штатів і Росії перший заступник держсекретаря США Венді Шерман  заявила, що сигналом до деескалації ситуації на кордоні України стане відведення російських військ на місця їх дислокації. Про це повідомляє кореспондент "РБК-Україна".

Вона також відповіла на заяву Росії про те, що російські війська знаходяться біля кордонів України для проведення навчань.

"Як правило, ви не посилаєте 100 тисяч солдатів до кордону тільки для того, щоб провести навчання", - додала Венді Шерман.

Новини за темою: Байден закликав Путіна до деескалації ситуації довкола України та пригрозив наслідками

Нагадаємо, у Женеві американська та російська делегація завершили перші переговори щодо так званих гарантій безпеки, які запропонувала Москва. Переговори тривали майже вісім годин.

Під час переговорів у Женеві США торкнулися теми нарощування російських військ на кордоні з Україною. Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков заявив, що Росія не має наміру нападати на Україну.

Варто зазначити, що у Північноатлантичному альянсі (НАТО) незадоволені "гарантіями безпеки" від Російської Федерації. На їхню думку, вони суперечать принципам й цінностям Альянсу.