У ТКГ підготували новий документ щодо Донбасу: Коли його розглянуть

Фото з відкритих джерел

Його можуть розглянути на сьогоднішньому позачерговому засіданні, якщо він влаштує всі сторони

Українська делегація у Тристоронній контактній групі (ТКГ) підготувала новий документ про Донбас, який можуть розглянути на сьогоднішньому позачерговому засіданні. Про це повідомив представник Донецька у ТКГ Сергій Гармаш в ефірі "Україна 24".

"Підготовлено документ, який сьогодні може бути розглянутий на позачерговому засіданні, якщо він влаштує всі сторони", - сказав він, не уточнюючи, про що саме мова.
 
Про результати вчорашнього засідання ТКГ повідомили в ОБСЄ.
 
"Відбулися тривалі дискусії про необхідність забезпечити дотримання угоди про припинення вогню від 22 липня 2020 року. Є спільне розуміння, що довгострокове припинення вогню в пріоритеті", - повідомив спецпредставник ОБСЄ в Україні і ТКГ Мікко Кіннунен.
 
В ОБСЄ зазначили, що в політичній робочій групі конструктивно обговорили питання, пов'язані з розробкою єдиного Плану дій з імплементації Мінських угод, а гуманітарна група обговорювала питання про утримуваних осіб, а також про відкриття двох нових пунктів пропуску через Золоте і Щастя Луганської області.
 
 
Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський розраховує на вирішення у ТКГ трьох важливих для країни питань, а саме: повернення режиму припинення вогню, обмін утримуваними та відкриття КПВВ.