У Зеленського оцінили ймовірність нормандського саміту найближчим часом

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк

Главком

Перемовини на рівні політичних радників активізувалися

Нормандський саміт на рівні лідерів України, Росії, Німеччини та Франції необхідний, щоб просунутися вперед у питаннях врегулювання на Донбасі. Проте терміни проведення зустрічі назвати поки не можна. Про це заявив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк у коментарі "РБК-Україна".

"Саміти на рівні лідерів – це цілком природний мотор для руху "нормандського формату", і тому логічно, що зустріч лідерів необхідна, щоб просунутися вперед. А що логічно, то й здійсненно – саме це зараз в роботі", – сказав чиновник.

При цьому він додав, що перемовини на рівні політичних радників активізувалися, і це дає певний оптимізм. "Але називати якийсь конкретний термін для лідерського рівня – неправильно. Мета не в тому, щоб зробити кілька гучних новин. А в тому, щоб реально забезпечити рішення, необхідні для миру", – висловився Подоляк.

Новини за темою: "Настав час домовлятися": Зеленський заявив про необхідність "нормандського" саміту

Раніше повідомлялося, що Франція та Німеччина ініціюють чергову зустріч в "нормандському форматі" вже протягом кількох наступних тижнів. Країни мають намір запропонувати спільний погляд щодо архітектури європейської безпеки.