Ухвалити хочуть вже навесні: У Верховній Раді анонсували податкову реформу

фото з відкритих джерел

Перший заступник голови ВР Олександр Корнієнко заявив, що у 2022 році парламент планує зосередитися передусім на пенсійній і податковій реформах

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко анонсував чергову податкову реформу в Україні. Відповідний законопроєкт у парламенті хочуть ухвалити вже навесні. Про це повідомили у пресслужбі Апарату ВР.

Корнієнко зазначив, що податкова реформа є ще одним із найважливіших завдань парламенту в прийдешньому році.

"Відповідний законопроєкт з’явиться у Верховній Раді найближчим часом, щоб навесні ми змогли його ухвалити", - спрогнозував перший заступник голови ВР.

За його словами, загалом у 2022 році парламент планує зосередитися передусім на пенсійній і податковій реформах, запровадити економічний паспорт українця, ухвалити закон про столицю, почати розгляд децентралізаційних змін до Конституції та реформувати Службу безпеки України.

Новини за темою: Зміни до Податкового кодексу не зачеплять пересічних українців, - ОП

Нагадаємо, 30 листопада Верховна Рада України прийняла законопроєкт № 5600 про зміни у Податковому кодексі. За законопроєкт проголосували 255 народних депутатів.

Також нагадаємо, що в липні президент України Володимир Зеленський підписав закон про одноразове добровільне декларування активів та сплату одноразового збору до бюджету. Передбачалося, що закон має створити стимули для виведення з тіні доходів, прихованих від оподаткування, а також сприятиме залученню додаткових ресурсів в економіку.

У вересні в Україні офіційно стартувала розрахована на один рік податкова амністія, тобто добровільне декларування доходів. Про те, який саме податок потрібно заплатити, щоб узаконити свої активи, і чому ця програма може бути не такою успішною, як очікується, читайте в нашому матеріалі.