Україна пропонує Канаді оновити спільну декларацію про особливе партнерство

Володимир Зеленський та Джастін Трюдо. Фото twitter.com/justintrudeau

Передбачається, що глави зовнішньополітичних відомств вестимуть роботу над новим документом

Президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо запропонував оновити спільну декларацію про особливе партнерство між країнами. Передбачається, що глави зовнішньополітичних відомств вестимуть роботу над новим документом. Про це повідомляє пресцентр Офісу президента.

"Глава держави запропонував оновити спільну декларацію про Особливе партнерство між Україною і Канадою", - йдеться в повідомленні за підсумками телефонних переговорів Зеленського і Трюдо.

Оновлення декларації про Особливе партнерство між країнами Зеленський пов'язав з безпрецедентним характером двосторонніх відносин, а також новими зовнішніми викликами і пріоритетами.

"Пропоную доручити нашим міністрам закордонних справ оновити спільну декларацію", - додав глава держави.

Новини за темою: Україна ініціювала переговорний процес партнерства в Чорноморському регіоні, – Зеленський

Раніше президент України Володимир Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо дію Угоди про вільну торгівлю та лібералізацію візового режиму.

Нагадаємо, сьогодні, 11 січня, президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність проведення саміту в "нормандському форматі". Про це він повідомив під час зустрічі з радником канцлера Німеччини Єнса Пльотнера й радника президента Франції Еммануеля Бонна.