Україна та Канада обговорили заходи стримування Росії

Фото з відкритих джерел

Очільники МЗС провели телефонну розмову

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з очільницею МЗС Канади Мелані Жолі, сторони обговорили кроки задля стримування Росії від нової хвилі агресії в Європі. Про це повідомила пресслужба МЗС України.

Зазначається, що йшлося про втілення болючого для Москви комплексного пакета стримування. Очільниця канадської дипломатії наголосила на неприйнятності вимог Росії щодо надання їй гарантій невступу України до НАТО. При цьому міністерка підтвердила непохитну підтримку нашої держави на тлі російських погроз та нарощування військової присутності РФ вздовж державного кордону та на тимчасово окупованих територіях України.

Нагадаємо, нещодавно Мелані Жолі заявила, що в Канаді не виключають ймовірності відправлення зброї до України. Причиною є нарощування Росією військ біля українських кордонів.

Новини за темою: Україна пропонує Канаді оновити спільну декларацію про особливе партнерство

Раніше повідомлялося, що Сенат США оприлюднив законопроєкт про жорсткі санкції проти Росії, які можуть торкнутися, зокрема, президента РФ Володимира Путіна і його найближчого оточення. Обмеження введуть у разі нового вторгнення російських військ в Україну.