Уряд пропонує Раді встановити мораторій на відчуження майна радянських організацій

Будівля Кабінету міністрів України

Фото з відкритих джерел

На засіданні Кабмін схвалив відповідний законопроєкт

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді встановити мораторій на відчуження майна загальносоюзних громадських об’єднань колишнього СРСР. Про це йшлося під час засідання уряду.

"Законопроєктом передбачається встановлення мораторію на відчуження майна, розташованого на території України, яке станом на 24 серпня 1991 року перебувало у віданні, володінні та/або користуванні загальносоюзними громадськими об'єднаннями (організаціями) колишнього СРСР, а сьогодні перебуває у володінні правонаступників зазначених громадських об'єднань (організацій)", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

При цьому, законопроєкт розроблено з метою збереження у державній власності майна, яке станом на 24 серпня 1991 року перебувало у віданні, володінні та/або користуванні загальносоюзними громадськими об'єднаннями колишнього СРСР.

Новини за темою: Кабмін затвердив стратегію скорочення держборгу України до 50,8% в 2022-му і 47% в 2024-му

Як повідомлялося раніше, під час сьогоднішнього засідання Кабмін вніс зміни до бюджету Пенсійного фонду України на 2021 рік. Розмір доходів та видатків було збільшено на 4,3 млрд гривень.

Зазначалося, що кошти необхідні для виплати пенсій після їх перерахунку в грудні у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.