Узгодили позиції перед переговорами з РФ: Кулеба провів розмову з Блінкеном

Детальні подробиці телефонної розмови очільників дипломатичних відомств України та США наразі невідомі

Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном за результатами міністерської зустрічі країн-членів НАТО. Про це очільник МЗС повідомив у своєму Twitter.

“Держсекретар США Ентоні Блінкен подзвонив за підсумками міністерської зустрічі НАТО, повідомив гарну новину: в Альянсі панує солідарність з Україною. Ми детально узгодили позиції України і США напередодні переговорів з РФ у різних форматах, обговорили двосторонній порядок денний”, - написав Кулеба.

Факт розмови підтвердив і держесекретар США у своєму акаунті.

"Я ще раз підтвердив непохитну підтримку України під час сьогоднішньої розмови з міністром закордонних справ Кулебою. Ми працюємо пліч-о-пліч з Україною, союзниками по НАТО та партнерами, щоб стримувати подальшу агресію Росії", - заявив Блінкен.

Інші подробиці телефонної розмови очільників дипломатичних відомств України та США наразі невідомі.

Новини за темою: Маємо бути готові, що дипломатія зазнає невдачі, - Столтенберг про переговори з РФ

Нагадаємо, цього тижня глава МЗС України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з державною секретаркою із закордонних справ і справ співдружності націй та розвитку Великої Британії Ліз Трасс. Глави дипломатій скоординували позиції держав на тлі агресії РФ і майбутніх дипломатичних переговорів.