В Австрії затримали громадян України за перевезення нелегальних мігрантів

Фото з відкритих джерел

Також серед затриманих громадяни Молдови та Узбекистану

В Австрії затримали 15 осіб, підозрюваних у незаконному ввезенні на територію країни сирійських, ліванських та єгипетських мігрантів. Серед затриманих є громадяни України. Про це з посиланням на місцеву поліцію повідомляє АР.

Зазначається, що минулого місяця правоохоронці розпочали розслідування у землі Нижня Австрія щодо групи, яка незаконно ввозила мігрантів з сербсько-угорського кордону через Словаччину та Чехію до Австрії. Мігрантів висаджували на північ від Відня.

Відповідно до заяви, 15 підозрюваних у перевезенні - громадяни Молдови, України та Узбекистану. Їх було затримано переважно під час перевірок підозрілих автомобілів у середині листопада, а також у готелі Відня. Усі затримані спробували втекти, коли їх зупинили правоохоронці.

Новини за темою: Міграційна криза: Ірак повернув із Білорусі понад 600 нелегалів

За інформацією правоохоронців, підозрювані завантажували від 12 до 15 осіб в автомобілі та фургони, які використовувалися для поїздок, при цьому задні сидіння знімалися, а задні шибки зафарбовувалися.

Зазначається, що підозрювані перевезли понад 700 осіб. З мігрантів брали 4000-5000 євро з особи за поїздку, загальна вартість становила понад 2,8 мільйона доларів. Мігранти заявляли, що планують продовжити шлях до Німеччини - або потягом, або їх заберуть родичі.

Затриманих перевізників вербували у них на батьківщині через рекламу в соціальних мережах, яка пропонувала роботу водіями за 2–3 тис. євро на місяць.

Нагадаємо, у п'ятницю, 26 листопада, у Польщі затримали трьох громадян України, які допомагали мігрантам незаконно потрапити в країну.