Вадим Рабінович: "Епоху бідності" перемогла лише "зелена" монобільшість. Люди не живуть, а виживають!

ОПЗЖ

Усі кажуть "епоха бідності", "епоха бідності". Але спочатку необхідно визначитися з поняттям, що це таке.

Так, народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович "епохою бідності" називає період, "коли людина, яка чесно пропрацювала, не може прожити на свою пенсію; коли людина, яка чесно працює, не може прожити на свою зарплату; коли зарплата людини, яка чесно працює, – це хабар за невміння красти". "Оце і є "епоха бідності"", – заявив політик, коментуючи у програмі "Україна з Тиграном Мартіросяном" на телеканалі "Україна 24" обіцянки "зеленої" влади покінчити з так званою "епохою бідності".

Народний депутат звернув увагу на сусідів України.

"Ще якихось 30 років тому молдавани та поляки приїжджали в Україну скупитися поїсти. Бідною країною була й Угорщина, а про Румунію взагалі говорити не доводиться... А що ми бачимо сьогодні? А сьогодні ці держави – або локомотиви європейської економіки, або країни, які випереджають за ключовими економічними показниками. Тоді як ми – Україна – найгірша в економічному плані країна та перша у світі за рівнем падіння економіки. Чому? У нас чорнозем відібрали? Ні! Усі талановиті люди поїхали? Ні! У нас чудове географічне положення, є море, є ресурси – є все, що дозволяє стати передовою країною, а ми чомусь боремося з "епохою бідності". Чому? Та тому що ми неправильний шлях вибрали! – упевнений співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Політик наполягає: "У нас має бути чітке розуміння, куди ми йдемо; у нас має бути мета; нам потрібен економічний та політичний шлях, який принесе дивіденди не владі, а народу України! "Ласкаве теля, двох маток смокче", а, отже, враховуючи наше геополітичне становище, ми маємо дружити з усіма сусідами, торгувати з ними, купувати там, де дешевше, а продавати там, де дорожче. Коли потрібно – зробіть газ для населення дешевшим, а якщо ти готовий збільшити тарифи в десятки разів, то ти – не патріот, а дурень, який вбиває власний народ, бо людям нема чим платити за ваші витребеньки".

При цьому Вадим Рабінович одразу ж відповів тим, хто розповідає, що, мовляв, після вступу до НАТО та Євросоюзу Україна заживе.

"Та не заживе! Договір про асоціацію з Європейським Союзом – це документ, підписаний між розвиненою державою та захопленим африканським племенем. Згідно з ним ми повинні сприяти відтоку кваліфікованих кадрів, у жодному разі не створювати складну продукцію, а постачати лише сировину до Європи. Ми маємо право продавати туди тільки яблука, мед, патоку та ще пару найменувань… Наша влада уклала такий договір і вважає себе розумною, хоча це не так – ті були дурні, а ці – ще гірші", – обурився політик.

"Я, як і багато українців, не хочу в НАТО! Я, як і багато українців, вважаю, що добре, коли Європа приходить до України, а не коли карпатський ліс їде до Європи, а українці у Польщі чи Німеччині прибирають за європейцями! Якщо є асоціація з Європою, то давайте з нею торгувати. Але Європа має розуміти: якщо вона не створить правильних умов для торгівлі, то ми продамо свою продукцію Білорусі, Росії чи комусь ще", – наголосив Вадим Рабінович.

Але надійніший спосіб дізнатися про те, чи влада успішно бореться з "епохою бідності", – це запитати в самих українців, вважає співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Запитайте людей на вулиці, чи відчувають вони кінець "епохи бідності". Я впевнений, що кожен із них відповість: жити стало лише складніше. Виходить, що "епоху бідності" перемогли лише представники "зеленої" монобільшості у парламенті", – з жалем констатував Вадим Рабінович.

Але вихід є завжди, наголосив політик, і назвав два варіанти розвитку подій: фантастичний та реалістичний.

"Перший: влада візьметься за розум (на що розраховувати марно) або прилетять інопланетяни і щось змінять (але і на це надії немає). Другий: раз у житті проголосувати не за білозубу посмішку, не за "кращого танцюриста" чи "секс-символа країни", а за тих, хто вміє, хоче й працюватиме! І тоді, повірте мені, ситуація зміниться в найкоротші терміни!.." – резюмував Вадим Рабінович.