Новини » Політика Читать эту новость на русском

Вадим Рабінович привітав соратників з наступаючою двадцять другою річницею заснування партії "Опозиційна платформа - За життя"

ОПЗЖ

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович привітав соратників з наступаючим днем 22ї річниці заснування партії і висловив думку, що дана політична сила володіє всіма можливостями, знаннями і бажанням, щоб на 23-му році свого існування стати партією влади.  

"Ви можете мене привітати і взагалі всіх наших соратників! Через кілька днів буде 22 роки нашій партії", - заявив політик.  

Вадим Рабінович розповів про історію створення "Опозиційної платформи - За життя".  

"Спочатку це була партія "Центр", якою керував  Степан Гавриш. Потім керували цілий ряд відомих українських політиків. Потім політсила стала партією "За життя". Потім, як тільки вона стала партією "За життя", туди увійшов Віктор Медведчук і ця партія набула вже такого серйозного всеукраїнського масштабу. Потім ми прийняли в партію Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна, які увійшли до нашої стратегічної ради. Юрій Анатолійович став разом зі мною заступником голови.  І тепер ми з гордістю святкуємо 22 рік нашої партії", - розповів нардеп.  

На думку Рабіновича, на 22-й рік існування "Опозиційна платформа - За життя" стала однією з найстаріших партій в Україні.  

"Я думаю ми наллємо з хлопцями по 50 грам. І я хочу побажати, щоб все ж таки опозиційна партія "Опозиційна платформа - За життя", яка дійсно  може, і яка знає,  і яка хоче, щоб наступного разу, на 23-му році, це була партія влади", - сказав Вадим Рабінович.