Вадим Рабінович: Тільки ОПЗЖ змогла привезти до Одеси 20 тонн кисню, хоча це завдання місцевої влади!

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Поки влада не діє, опозиція рятує життя людей. Один із прикладів – Одеса. Доставку кисню в Одеську інфекційну лікарню для ковідних хворих організували представники "Опозиційної платформи – За життя" і особисто співголова партії Вадим Рабінович, а не місцева влада, і за це керівництву регіону має бути соромно.

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова партії ОПЗЖ Вадим Рабінович в ефірі телеканалу Odesa.LIVE в програмі "Суб'єктивно про життя".

"Мені подзвонили мої колеги – Тетяна Плачкова і Микола Скорик – і розповіли, що в місцевому інфекційному відділенні критична ситуація з киснем. Ми ночі не спали, думали, де ж його знайти... В результаті знайшли в Дніпрі, і доставили 20 тонн кисню в лікарню. Але ж не я повинен був це робити!.. Я взагалі вважаю божевіллям, що таким повинні займатися всі, крім місцевої влади! Але ж у неї є всі можливості та повноваження, але, мабуть, немає бажання. Коли протягом пів року, між першою і другою хвилею пандемії ти крадеш, а не займаєшся містом, то готуйся пожинати плоди", – зазначив політик.

Парламентарій також нагадав, як у розпал пандемії в Україні одночасно на профілактику закрилися всі кисневі заводи.

"Як так? Адже це проблема всеукраїнського масштабу! І що цікаво, уряд чомусь зміг закупити у Польщі кисень в Західну Україну, а Східна їх не цікавила... Я б на місці правоохоронних органів задумався над цим... влада каже, що в країні здійснюється безліч диверсій, але це я вважаю справжньою диверсією і щодо Одеського регіону, і щодо всього південного сходу", – резюмував Вадим Рабінович, помітивши при цьому, що за таку недбалість стосовно українців ніякої відповідальності досі ніхто не поніс.