Вадим Рабінович: Україна - не Росія! Створюємо парламентську республіку, де не буде вінчаних царів!

Співголова партії "Опозиційна платформа - За житття", народний депутат Вадим Рабінович

Скріншот із відео

В Україні немає царя, президент - не коронована особа, а демократично обраний менеджер, покликаний ефективно управляти нашою державою.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Народ проти з Наташею Влащенко" на телеканалі "Україна 24".

"Я з жахом спостерігаю, як нам "вивернули голову" і ми обговорюємо те, як президент України Володимир Зеленський превентивно звинуватив людей у державному перевороті. Послухайте, але ж у нас немає царя, Зеленський – не коронована особа, а демократично обраний менеджер, покликаний ефективно управляти нашою державою. Що значить превентивно сказати "ти - вбивця або злодій?" Як це "про всяк випадок" когось в чомусь звинуватити?" - обурився політик.

"У нас якесь прокляття президента. У владу вони приходять нормальними людьми, хочуть хорошого для країни, а потім починаються перевороти, починається боязнь за себе, з'являється поліція в урядовому кварталі і так далі", – звернув увагу співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Але президент не повинен відрізнятися від іншої людини – - підкреслив політик. - Ще Кучма сказав, що Україна – не Росія, в Україні інша система".

Тому єдиний вихід, який Вадим Рабінович бачить, завжди пропонував і пропонує: "Україна повинна бути парламентською республікою – це єдине, що принесе успіх країні, і не буде більше вінчаних царів!".