Вадим Рабінович: Я хочу побачити коаліційну угоду монобільшості!

Співголова партії "Опозиційна платформа - За житття", народний депутат Вадим Рабінович

Скріншот із відео

Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович вимагатиме оприлюднення коаліційної угоди, яка підтверджує законність формування монобільшості у Верховній Раді України дев'ятого скликання.

Про це політик заявив в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Я досі не бачив коаліційної угоди нинішньої більшості. Тому я, народний депутат України, співголова другої найбільшої фракції в країні – "Опозиційної платформи - За життя", – прошу надати підписану коаліційну угоду (навіть всередині партії "Слуга народу"), за якою монобільшість править вже 2,5 роки", - заявив політик.

"У разі, якщо такий документ надано не буде, – продовжив Вадим Рабінович, – це означає, що не була виконана головна вимога Конституції, і монобільшості просто не існує, монобільшість – це обман громадян нашої країни, це означає, що більшості немає".

"Дайте нам те, що за Конституцією України належить - коаліційну угоду. Якщо її немає, значить, все - обман, значить, влада взагалі не дивиться в Конституцію, значить, уряд, обраний цією монобільшістю, теж незаконний. Зрештою, це означає, що ця "зелена" влада гірша за своїх попередників, і вона повинна піти!" - підкреслив Вадим Рабінович.

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" нагадав гасла, з якими партія "Слуга народу" і кандидат у Президенти України Володимир Зеленський приходили у владу.

"Під їхніми гаслами зупинити війну і встановити мир, розвивати економіку, платити вчителям і медикам по 4000 євро підписалися більшість українців. Але минуло 2,5 роки, і ми всі зрозуміли, що це був черговий обман", – констатував політик.

"Тому зараз кожен чесний "слуга" повинен підійти до парламентської трибуни і сказати, що, мовляв, готовий вийти з партії "Слуга народу", яка не виконує обіцянки, дані своїм виборцям. Ми обдурили свій народ", - резюмував Вадим Рабінович.