Вадим Рабінович: Якщо люди стали жити ще гірше, то влада - повне лайно! Все інше - від лукавого!

Вадим Рабінович. Фото: politeka.net

Україна зайшла в управлінський глухий кут - ми всі потрапили в якийсь кошмар.

Такого висновку дійшов народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович і поділився ним в ефірі програми "Народ проти з Наташею Влащенко" на телеканалі "Україна 24".

Політик вважає, що президент нічого нового не придумав, а застосував принцип Ходжі Насреддіна: "або хан помре, або ішак здохне".

"Подивіться, в який кошмар ми потрапили: глава держави нам розповів, що якісь люди кудись платитимуть по 3 млрд, а через 16 років діти отримають якісь гроші, побудують 50 криголамів, висадять мільярд дерев, висадять 1500 парків. А ще президент нам розповів про ремонт 13,5 тис. км доріг. Так, я вірю словам президента, тому що дорогу на Конча-Заспу за останні три місяці перероблюють вже вдев'яте. Але хіба президент держави про це повинен говорити? І не просто президент, а президент зі своєю монобільшістю!.."  - обурився політик.

Прокоментував Вадим Рабінович і проголосований Верховною Радою України головний фінансовий документ - держбюджет на 2022 рік, який влада назвала "бюджетом інвестицій у майбутнє".

"Є така гра "українська рулетка", яка полягає в тому, щоб прийняти бюджет, не читаючи його. Але ж по ньому будуть жити всі люди! Влада обіцяє, що ми заживемо так добре, як ніколи раніше. І тут я хочу нагадати, що найкращий показник, наскільки хороша влада - це холодильники людей, а точніше те, що в них є. Якщо за 2,5 роки люди стали жити краще, значить, влада хороша, якщо гірше - влада погана, а якщо вони стали жити ще гірше (в чому я впевнений), то влада – повне лайно! Все інше - від лукавого!" - підкреслив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

Нескінченні маневри влади, невиконані обіцянки, обман власного народу призводять до сумних висновків.

"Мені здається, ми всією країною зайшли в управлінський глухий кут. Якщо в Офісі Президента вважають, що вони вище Кабінету міністрів і Верховної Ради за ієрархією – це біда. Інша справа, якби ця влада хоча б справлялася зі своїми обов'язками і у нас була б нормальна міжнародна політика, економіка була б ефективна. Але ні! Влада губить країну - підписала з МВФ договір, в якому за 1,2 млрд пустять в Україну сотні тисяч біженців", – обурився співголова партії "Опозиційна платформа - За життя"

Політик нагадав кінцівку серіалу "Слуга народу", де головний герой звертається до народу із закликом "віддати всі борги і жити чесно".

"Друзі, давайте не потрапляти в цю пастку! Ми просто не маємо права сидіти і спокійно підводити підсумки! Ми - обрані парламентарії - повинні всі разом рятувати країну від загибелі!" - резюмував Вадим Рабінович.