Василенко: Зеленський – провінційний актор і не може грати роль президента, навіть якщо йому розписані слова

фото з відкритих джерел

Володимир Зеленський – провінційний актор, він не може грати роль глави держави, навіть якщо йому розписані слова. Він не може зустрітися з президентами США або Росії, тому що вони його не приймають. Про це заявив політичний експерт Микита Василенко в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Слухайте, ви намагаєтеся екстраполювати, переносити поняття правди, неправди, справедливості, несправедливості на людей, у яких в термінологічному апараті таких слів немає. Він актор провінційний, він брав участь у КВК, тобто в бурлесках або гротесках, по-старому. Він не може грати роль президента, навіть якщо розписані слова, тим більше, що слова йому пишуться тими ж людьми, які писали йому мовлення КВК. Людина, яка пише, повірте мені, "жарти для вертепу", а я вважаю, що у нас "вертеп", це найгірша форма "Кварталу 95", тільки яка розігрується на базарі в XIX столітті, у нас вертеп. Ну і який пише "жарти для вертепу", ніяк не може написати роман. Він ніяк не може зустрітися ні з президентом США, ні з Путіним з однієї простої причини, вони його не приймають, він актор не тих параметрів", – зазначив Микита Василенко.

"Міняти президента по-вашому можна тільки шляхом голосування. Все, що голосував український народ за останній час, всіх президентів від злодія і закінчуючи баригою. Це були невдалі вибори, значить інститут президента в Україні неприйнятний, але оскільки жоден обраний президент цього не розуміє, то нам залишається тільки одне – чекати, поки вся ця справа закінчитися, хто поїде останній з Ірландії, не забудьте вимкнути за собою світло. Минулого року виїхало 635 тисяч українців, це офіційна статистика, колега не гірше за мене знає, що у два рази більше ніж за неофіційною статистикою. Їдуть найактивніші. Тут так само статистика світова, скільки з них залишається там", – додав він.

Нагадаємо, вчора, 10 січня, президент Володимир Зеленський у своєму Instagram опублікував перше "робоче" фото у 2022 році. Однак схожий знімок з Офісу президента був опублікований на сайті глави держави в листопаді 2021 року. Тоді пресслужба президента інформувала, що в ході селекторної наради під керівництвом Володимира Зеленського обговорили епідемічну ситуацію в Україні та протидію новому штаму коронавірусу "Омікрон".

Варто відзначити, що публікацією фотографії з Банкової Володимир Зеленський, можливо, намагався розвіяти чутки про те, що він відправився в чергову відпустку на один із курортів Індійського океану.

9 січня блогер і бізнесмен Карл Волох у своєму Facebook повідомив, що після Буковелю президент разом з першою леді і главою ОП Андрієм Єрмаком вилетіли на відпочинок. Пізніше автор публікації заявив, що Володимир Зеленський проведе чергову відпустку на Сейшельських островах.

Пізніше політолог Тарас Березовець повідомив, посилаючись на власні джерела, що президент з дружиною і Єрмаком вилетіли на відпочинок на чартерному літаку. Куди саме, він не уточнює.

"Зверніть увагу на те, що з учорашнього дня в мережі немає більше нових фото і відео із Зеленським і Єрмаком. Злі язики з ОП кажуть, що дійсно важко викладати фоточки, коли ти вже не в країні, і можуть спалити на тому, що фото старе", – зазначав він.

Своєю чергою пресслужба глави держави стверджує, що Володимир Зеленський 10 січня провів селекторну нараду, присвячену ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.