Все на одному сайті: Шмигаль анонсував спрощення оплати комуналки онлайн

Фото з відкритих джерел

Прем'єр зазначив, що уряд створив робочу групу співробітників з різних відомств, яка займеться питанням запуску відповідної системи

Найближчим часом громадяни України зможуть оплатити комунальні послуги онлайн в одному вікні, не переходячи по різних сайтах. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

Прем'єр зазначив, що уряд створив робочу групу співробітників з різних відомств, яка займеться питанням запуску системи "Простір житлово-комунальних послуг". Вона включить в себе можливість оплатити всі послуги на одній веб-сторінці.

"Оплатити комунальні послуги онлайн незабаром можна буде в одному вікні. Цього тижня уряд створив міжвідомчу робочу групу, яка займатиметься запуском проект-системи "Простір житлово-комунальних послуг". Людям більше не доведеться переходити з сайту на сайт, щоб оплатити всі комунальні рахунки", - написав Шмигаль. 

Новини за темою: Україна вийшла на рекордні рівні кредитування для малого та середнього бізнесу, - Шмигаль

Нагадаємо, раніше прем'єр повідомив, що до кінця опалювального сезону тарифи на газ, тепло і світло не зростуть. Він зазначив, що зобов'язання, які Уряд і місцева влада взяли на себе в рамках Меморандуму щодо стабільного проходження опалювального сезону, виконуються.