Вибори у 18 прифронтових громадах на сході України провести неможливо, – ЦВК

Військово-цивільні адміністрації Донецької та Луганської областей встановили неможливість забезпечити належну безпеку громадян під час проведення місцевих виборів

Донбас Фото з відкритих джерел

Донецька та Луганська ОДА – обласні військово-цивільні адміністрації надали висновки про неможливість проведення місцевих виборів у 18 територіальних громадах цих регіонів 27 березня. Про це повідомили у ЦВК.

"У відповідь на звернення Комісії від Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – обласних військово-цивільних адміністрацій надійшли листи з чіткими та однозначними висновками, у яких йдеться про неможливість провести перші місцеві вибори на окремих територіях Донецької та Луганської областей", – розповіли у ЦВК.

Зокрема, за інформацією обласних державних адміністрацій – обласних військово-цивільних адміністрацій, "в умовах всеохоплюючого режиму припинення вогню незаконні збройні формування активно застосовують тактику дистанційного мінування, підпали сухостою поблизу позицій Збройних Сил України та населених пунктів".

Новини за темою: Зеленський розширив санкційний список за російські вибори в Криму

У зв'язку з цим Донецька та Луганська обласні державні адміністрації – обласні військово-цивільні адміністрації встановили неможливість забезпечити належну безпеку громадян під час проведення перших місцевих виборів 27 березня 2022 року на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, у курортній Затоці втретє не відбулися повторні вибори через відсутність бюджетного фінансування. Голосування мало відбутися 9 січня.