Юрій Бойко: Головні завдання цього року - відновлення миру, розвиток економіки, підвищення соціального захисту

ОПЗЖ

У році, що наступив, люди чекають від влади вирішення головних питань, які їх турбують: відновлення миру в країні, стабілізації економіки, підвищення соціального захисту. І опозиція має намір відстоювати їхні інтереси в парламенті. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

"Минулий рік став роком розчарування людей від влади у зв'язку з її бездіяльністю і непрофесіоналізмом. І такий стан справ вже не влаштовує більшість українських громадян", - зазначив політик.

За його словами, необхідно змінювати порядок денний і займатися тими проблемами, які найбільш хвилюють людей.

"В першу чергу, це прийняття законів, які пов'язані з відновленням миру в країні. Сподіваюся, що будуть продовжені переговори, і вони увійдуть в конструктивне русло для завершення конфлікту на Донбасі. При цьому закони, які відкриють політичне врегулювання конфлікту, повинні бути в пріоритеті у парламенту", - заявив Співголова фракції опозиціонерів.

Парламентарій вважає, що також необхідно переглянути деякі бюджетні статті для підтримки медиків і педагогів.

"Необхідне збільшення фінансування медицини. Це і збільшення зарплат медикам, і закупівля необхідного обладнання, і придбання медикаментів і матеріалів. Має бути збільшено фінансування в галузі освіти. Тому що такі низькі зарплати, як у наших вчителів - це просто знущання", - обурився політик.

Він назвав користуючись з яких ресурсів можна знайти кошти для цього.

"Безумовно, потрібно збільшувати соціальні виплати шляхом зниження фінансування силових і антикорупційних структур, яких наплодили, і які, загалом, не показали будь-якого реального результату в боротьбі з корупцією. В основному, їхня діяльність звелася до розправи з політичними опонентами сьогоднішньої влади", - заявив Співголова ОПЗЖ.

Політик зазначив, що опозиція буде продовжувати відстоювати інтереси людей в парламенті і домагатися соціальної справедливості.

"Ми будемо продовжувати боротися за відновлення миру, за підвищення соціальних стандартів та економічний розвиток країни. Ми змусимо владу працювати в інтересах людей. І якщо нинішня влада цього не хоче - значить їй місце на політичному звалищі", - резюмував Юрій Бойко.