Юрій Бойко: Нинішній парламент не має права репрезентувати український народ

Фото з відкритих джерел

Нинішній парламент повністю втратив довіру людей та перетворився на філію Офісу президента. Потрібний достроковий розпуск парламенту та нові вибори. Про це заявив співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "Україна24".

"Влада веде країну неправильним шляхом і не розуміє, чим це може закінчитися. Сьогоднішня влада нездатна змінитись і не збирається виконувати свої обіцянки, розвивати країну та дбати про людей", - заявив політик.

За словами Юрія Бойка, це вплинуло на рівень довіри до влади та парламенту з боку громадян.

"Цьогорічний парламент навіть складно назвати парламентом – це філія Офісу президента. Два роки тому він розпочинав роботу із рівнем довіри у 65%, а сьогодні – 6%. Монобільшість тупо тисне на кнопки, навіть не замислюючись, як її законодавчі ініціативи позначаться на людях", - наголосив парламентар.

Він навів приклад, як монобільшість обдурила шахтарів і не проголосувала за виплату заборгованості із зарплати.

"Лише втручання опозиції дозволило повернути шахтарям хоча б частину їхніх грошей ще цього року. Так само монобільшість проігнорувала вимогу підприємців про відстрочку запровадження касових апаратів лише на рік і просто не з'явилася до сесійної зали. Проблеми людей просто не цікавлять "слуг". Але вони до останнього чіплятимуться за свої крісла", - наголосив Співголова ОПЗЖ.

Політик вважає, що парламент, який втратив довіру людей, має бути розпущений та мають бути призначені нові вибори до законодавчого органу влади.

"Цьогорічний парламент уже не має права репрезентувати український народ. Наразі перед країною стоять такі виклики, що треба мати політичну відповідальність, щоб їх долати. І думати не про свою політичну долю, а про те, як вийти з тієї ситуації, в якій опинилася країна. Дострокові вибори до парламенту - це найоптимальніший, найдемократичніший і найнеобхідніший країні варіант", - резюмував Юрій Бойко.