Юрій Бойко: ОПЗЖ за пів року прийняла б усі необхідні закони для повернення миру в Україну

Юрій Бойко Фото з відкритих джерел

За наявності політичної волі, конфлікт на Донбасі можна завершити за пів року. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "Наш".

"Відведення військ і прийняття законів, необхідних для миру, у нас би зайняло пів року. Причому більшу частину цього часу потрібно було б витратити на те, щоб пояснити людям, що іншого шляху, крім дипломатичного, для вирішення конфлікту не існує", – підкреслив Юрій Бойко.

Він додав, що без врегулювання конфлікту на Донбасі неможливий нормальний розвиток нашої країни. Без досягнення миру ми не зможемо стабілізувати ситуацію в економіці, соціальній сфері, без цього неможливо забезпечити поліпшення життя українських сімей.

Політик нагадав, що "Опозиційна платформа – За життя" запропонувала мирний план для відновлення територіальної цілісності країни.

"На сьогодні ОПЗЖ – єдина політична сила в Україні, яка запропонувала комплексний і покроковий план подолання конфлікту на основі Мінських угод. Його реалізація дозволить відповісти на очікування людей, політичним шляхом домогтися мирної реінтеграції і повернути Донбас в Україну, а Україну на Донбас", – зазначив співголова ОПЗЖ.

За його словами, нинішня влада не хоче розв'язувати питання мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і продовжує нагнітати військову істерію. Тому парламент, який повністю втратив довіру людей, має бути переобраний.

"Сподіваюся, що навесні-влітку у нас будуть перевибори парламенту. Парламент з рівнем довіри в 6% повинен піти. Якщо нам усім вистачить розуму переформатувати владу і переобрати парламент, то все буде добре. Якщо зробити кілька правильних кроків, то нашим людям стане легше", – резюмував Юрій Бойко.