Юрій Бойко: Високий рівень бідності - наслідок бездушного ставлення влади до свого народу

Юрій Бойко Фото з відкритих джерел

Катастрофічне зростання цін на всі продукти і послуги, збільшення тарифів, інфляція – все це, як сніжний ком, навалилося на українців, роблячи їх жебраками. Про це заявив співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко в ефірі телеканалу "Україна24".

Але найстрашніше, заявив опозиційний політик, що люди стали не тільки біднішими - вони втратили впевненість у завтрашньому дні. Якщо раніше у людей була надія на стабільність і зміни в кращий бік, то зараз і цього немає.

"Влада йшла на вибори з обіцянками знизити тарифи, але в результаті пішла на поводі у зовнішніх кредиторів і проігнорувала інтереси власного народу. Зараз Україна - єдина країна в Європі, яка стала заручницею спотових цін на газ на європейському ринку, які, до того ж, постійно зростають. Така позиція влади не тільки робить українську продукцію неконкурентною на світових ринках і значно знижує на неї попит всередині країни, але заганяє людей в тарифну кабалу. А через бездарну політику щодо субсидій не всі нужденні можуть отримати цю необхідну державну допомогу. Україна котиться у прірву, а влада, яка живе у своєму віртуальному світі, ігнорує катастрофу і займається власним піаром", - сказав Юрій Бойко.

За словами опозиційного політика, зараз ключове завдання - подолати бідність і допомогти українським сім'ям нарешті вибратися з убогості. Згідно з останніми соціологічними опитуваннями, 65% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, а у 70% і зовсім погіршилося матеріальне становище.

"Єдиним виходом, який дозволить вивести країну з кризи і привести до влади професіоналів – це дострокові парламентські вибори. Перевибори - це завжди шлях вперед і шанс для людей на повернення до нормального життя. Тим більше, що люди вже давно втратили довіру до парламенту і влади, яка відстоює лише свої інтереси, ігноруючи власний народ. На зміну політичним бездарностям у Верховну Раду повинні прийти ті політичні сили, які будуть виконувати свої обіцянки і працювати на благо людей. ОПЗЖ поверне людям впевненість у завтрашньому дні і виведе країну з кризи", – резюмував Юрій Бойко.